HAKKIMIZDA

İstanbul Bilge İş Güvenliği Danışmanlık ve Mühendislik Ltd. Şti, İş sağlığı ve güvenliği konularında faaliyet gösteren Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş özel bir OSGB (Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi) kuruluşudur.

Bünyesinde bulundurduğu kendi branşlarında uzman ve yetkin mühendisler ve hekimlerle “Güvenlik Kültürü” nün alışkanlık haline gelmesi ve davranışa dönüşmesi için çaba sarf etmektedir. Hizmet verdiği müşterilerinin yanı sıra, değişik platformlarda seminer, eğitim gibi çeşitli etkinliklerde yerini alarak toplumsal iş sağlığı ve güvenliği bilincinin oluşması için aktivitelerde bulunmaktadır.

İstanbul Bilge İş Güvenliği; aldığı sorumluluğun bilincinde, hızlı ve sürekli kendini geliştiren, bağımsız, tarafsızlık ve gizlilik anlayışı ile hareket eden, uygun metod, cihaz ve uzman personelleri ile zamanında ve yerinde hizmet sunmaktadır.
Kalitesi ulusal ve uluslar arası belgeler ile kanıtlanmış İstanbul Bilge İş Güvenliği, 2006 yılından beri bu sektörde faaliyetlerini aralıksız olarak devam etmiş olup, 2013 yılında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından OSGB (Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi) olarak yetkilendirilmiştir.

iş güvenliği uzmanlığı uzaktan eğitim iş güvenliği uzmanlığı uzaktan eğitim